خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error

عنوان جدید ارسال پاسخ
انتخابها
برو به آخرین ارسال برو به آخرین ناخوانده
amini  
#1 ارسال شده : 1398/08/22 03:01:41 ق.ظ
نقل قول
amini

رتبه: Administration

گروه ها: Administrators

تشکرها: 1 بار
اگر تاجری کالای خاصی را مد نظر داشت، راهنمایی لازم خواهد شد؛ در غیر این صورت، برای اینکه بدانید چه نوع کالایی مناسب است از چین وارد کنید، ابتدا باید در اینترنت جستجو ‌کنید تا به تولیدات چین دست پیدا کنید و از طریق اینترنت کالاهایی را به‌دست آورید و سپس بدانید که آیا در کشورمان تولید می‌شود یا خیر. پس از بررسی بازار داخلی، در مرحله بعد با تولیدکننده‌ای که تصمیم به خرید از او گرفته‌اید، ارتباط برقرار ‌کنید و اگر تمایل داشت به شما فروش داشته باشد و با شما کار کند، از او کالای مورد نظر را بخرید و وارد ‌کنید.
Guest  
#2 ارسال شده : 1398/10/08 00:05:46 ق.ظ
نقل قول
Guest

رتبه: Guest

گروه ها: Guests

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی،
شرکت من در زمینه حمل و نقل بین‌المللی در حال فعالیت است و برای حمل کالاهای وارداتی و صادراتی می‌تونید روی کمک من و همکارام حساب کنید.
خدمات ما شامل انواع روش‌های حمل (هوایی، دریایی، زمینی، ریلی و ترکیبی) می‌شود. همچنین ما میتوانیم با انواع تکنیک‌های حمل کالاها (Direct, Cross Stuffing, Transshipment) و انواع روش‌های صدور بارنامه، سریع‌ترین، باکیفیت‌ترین و مطمئن‌ترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

ضمنا در زمینه مقدمات فعالیت تجاری و بازرگانی در امارات متحده عربی، چین و کره میتونید روی کمکمون حساب کنید.
برای انتقال وجه بصورت سریع و مطمئن نیز ما آماده همکاری با شما هستیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید.
امین صداقت‌پور
Amin@Homadis.Biz
09122789551
پاسخ سریع نمایش بخش پاسخ سریع
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
عنوان جدید ارسال پاسخ
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن می باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن می باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن می باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن می باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن می باشید.

قدرت گرفته از YAF.NET 2.2.0 ALPHA 20141011 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 1.174 ثانیه ایجاد شد.