خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error

ارسال پاسخ
از طرف:
پیغام:

حداكثر تعداد كاراكتر مجاز در هر ارسال‌:32767
ذخیم کج خط دار   برجسته نقل قول برای مشخص سازی فرم کلی زبانی را انتخاب کنید وارد کردن عکس ایجاد لینک   فهرست نامرتب فهرست مرتب   در سمت چپ در وسط در سمت راست   بیرون رفتگی تورفتگی   تگهای بی بی کد بیشتر
رنگ فونت اندازه فونت
تصویر امنیتی
حروف نمایش داده شده در عکس را وارد کنید
  پیش نمایش ارسال انصراف

10 ارسال آخر با ترتیب برعکس
tarkhis ارسال شده: 1398/11/08 02:18:12 ق.ظ
 
خودرو، لوازم خانگی، دستگاه های بزرگ صنعتی و کارخانه ای، تجهیزات کامپیوتری و ... نیاز به یک سری قطعات دارند. این قطعات معمولا در داخل کشور تولید نمی شوند یا آنکه تولید آن ها در داخل کشور هزینه بیشتری نسبت به واردات آن ها دارد. بنابراین برای راه اندازی این قبیل دستگاه ها نیاز به واردات قطعات یدکی می باشد.
ژاپن، چین، کره جنوبی، آلمان و آمریکا بیش ترین سهم را در صادرات قطعات یدکی دارند. واضح است که بسیاری از کارخانه های بزرگ جهان مانند خودروسازی ها در این چند کشور قرار گرفته اند. در این میان کشور های واقع در منطقه خاورمیانه نظیر ایران، عراق، افغانستان و ... بیشترین سهم را در واردات لوازم یدکی از آن خود نموده اند. در ایران نیز بیشترین واردات لوازم یدکی مربوط به بخش خودرو سازی می شود.
پروسه و مراحل ترخیص کالا قطعات یدکی از گمرک بسیار پیچیده و دارای قوانینی خاص است و در صورت اشتباه امکان پرداخت هزینه های اضافه وجود دارد. به همین علت بهتر است قبل از اقدام به واردات لوازم یدکی با یک شرکت ترخیص کالا مشاوره داشته باشید.
ترخیص کالای بندرعباس فرا تجارت هخامنش می تواند در این راه به شما کمک نماید .

قدرت گرفته از YAF.NET 2.2.0 ALPHA 20141011 | YAF.NET © 2003-2021, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.029 ثانیه ایجاد شد.